Адміністрація навчального закладу

/Files/images/3333.jpg

ДиректорБохан Маргарита Альбертівна,  вчитель вищої кваліфікаційної  категорії”,  педагогічне звання “Вчитель-методист”. Лауреат міського туру Всеукраїнського конкурсу  “Вчитель року – 2014” у номінації “Директор школи”. Нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотами Управління освіти і науки  Житомирської облдержадміністрації, Житомирської обласної ради, виконавчого комітета Житомирської міської ради, управління освіти Житомирської міської ради.
Адреса педагогічного досвіду:
Бохан М.А. Інтелектуальний марафон як елемент особистісно зорієнтованого освітнього процесу // Завуч -Шкільний світ – 2005 – №251с.7-10
Бохан М.А. Моніторинг навчального процесу: досвід // Інформаційно-методичний журнал “Школа” – 2012 – №73 с. 45-50
Бохан М.А. Управління процесом науково-дослідницької діяльності і умовах гімназії як змістова складова підручника для керівникка загальноосвітнього навчального закладу. // Проблеми сучасного підручника. Збірник наукових праць – Інститут педагогіки НАПН України -Київ -Педагогічна думка – 2012 – випуск 12 с.307-311
Бохан М.А. Організація управління життєдіяльності школи через співпрацю директора з органами колегіального управління школи як аспект професійної підготовки керівника навчального закладу.// Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції “Теоретико-методологічні засади професійної підготовки керівників навчальних закладів”, Житомир-2016

/Files/images/IMG_8496.JPG

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Шуст  Олена Степанівна, вчитель  української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «старший учитель». Загальний стаж педагогічної роботи 23  роки. Нагороджена грамотами управління освіти Житомирської міської ради (2003), Житомирської  міської ради (2011), Управління освіти  Житомирської облдержадміністрації (2005, 2008).Має численних призерів та переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови  та літератури та МАН, різноманітних конкурсів з української мови та літератури.Постійний член журі міського та обласного етапів Всеукраїнської  олімпіади з української мови та літератури та різноманітних конкурсів.
Адреса педагогічного досвіду:
Шуст О.С. Моніторингова діяльність методичного обєднання.// «школа» Інформаційно-методичний журнал. – К. – 2010. – березень №3 (51), с. 86-90  Шуст О.С., Шуневич О.М. Фреймове структурування навчальної інформації.// Педагогічна Житомирщина. – Житомир. – 2011. – №2, с.38-40

/Files/images/IMG_8515.JPG

Заступник директора з навчально-вихвоної роботи: Башинська Наталія Володимирівна, заступник директора з наукової роботи, вчитель української мови та літератури, Вища кваліфікаційна категорія. Загальний стаж педагогічної роботи 19 років. Нагороджена грамотою управління освіти Житомирської міської ради (2012). Має численних призерів та переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, різноманітних конкурсів з української мови та літератури. Постійний член журі міських етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури та різноманітних конкурсів. У 2013-2015 році керівник єкспериментального майданчика регіонального рівня з розвитку критичного мислення учнів.

/Files/images/061308_110625.jpg

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Забелло Лариса Олександрівна, вчитель англійської мови, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «вчитель-методист». Загальний стаж педагогічної роботи 25 років. Нагороджена грамотами управління освіти Житомирської міської ради (2013), Управління освіти Житомирської облдержадміністрації (2010).В 2011 році пройшла дистанційне навчання в Американо-англійському інституті Університету штату Орегон, США та отримала сертифікат з курсу «Навчання англійській мові як іноземній для дітей з особливими потребами». Має призерів та переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Постійний член журі обласного та республіканського етапів Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Постійний учасник фахових семінарів- тренінгів з англійської мови.
Адреса педагогічного досвіду:
І.Самойлюкевич, Л.Забелло. Використання західного досвіду у шкільній освіті України. – К. – 2002.
Остапенко Т.Г., Забелло Л.О. Міський фольклорний фестиваль іноземних мов «Festifolk».// English. – 2005. – березень №9 (249), с.3.

/Files/images/Дзядевич.JPG

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Дзядевич Наталія Володимирівна, заступник директора гімназії з виховної роботи, вчитель математики та економіки, друга кваліфікаційна категорія. Загальний стаж педагогічної роботи 18 років. Нагороджена грамотою управління освіти Житомирської міської ради (2012), Управління освіти Житомирської облдержадміністрації (2006).
Має числених призерів та переможців різноманітних інтелектуальних конкурсів за позашкільних заходів та змагань.
Адреса педагогічного досвіду:
Н. Дзядевич. Безпека твоя і його, і моя. Агітбригада.// Класному керівнику. Як провести виховну годину. – К.; Шк. світ, – 2009. – с.124
Н. Дзядевич. Річниці Чорнобильської катастрофи… Сценарій виступу екологічної агітбригади.// Класному керівнику. Як провести виховну годину. – К.; Шк. Світ № 12, – 2012. – с. 9-10.
Дзядевич Н.В., Станевич І.М. Особливості технології превентивного виховання учнів гімназії.// Інновації в освіті: інтеграція науки і практики. Збірник науково- методичних праць. – Житомир; 2014. – с.242-250

error: Content is protected !!