План підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЖГГ № 1 на 2021 рік

ЗАТВЕРДЖЕНО:
Рішенням педагогічної ради
Протокол №
від січня 2021 р.



План
підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Житомирської гуманітарної гімназії № 1
на 2021 рік


з/п

ПІБ

Предмет

Суб’єкт підвищення кваліфікації

Джерела фінансування

Термін

Обсяг

1.                 

Бохан Маргарита Альбертівна

Директор

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

26-29.10

30 годин

2.                 

Бохан Маргарита Альбертівна

Вч. математики

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

06-09.04

30 годин

3.                 

Шуст Олена Степанівна

Вч. укр. мови

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

30.03-02.04

30 годин

4.                 

Шуст Олена Степанівна

Заступник директора з НВР

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

26-29.01

30 годин

5.                 

Башинська Наталіія Володимирівна

Вч. укр. мови

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

02-05.11

30 годин

6.                 

Башинська Наталіія Володимирівна

Заступник директора з НВР

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

11-15.10

30 годин

7.                 

Забелло Лариса Олександрівна

Вч. англ. мови

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

26-29.10

30 годин

8.                 

Забелло Лариса Олександрівна

Заступник директора з НВР

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

16-19.03

30 годин

9.                 

Лайчук Анна Олександрівна

Вч. історії та правознавства

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

29.06-02.07

30 годин

10.              

Карпельова Ірина Владиславіна

Вч. укр. мови

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

29.06-02.07

30 годин

11.              

Андреєва Ольга Сергіївна

Вч. укр. мови

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

09-12.11

30 годин

12.              

Скороход  Олена Святославівна

Вч. фізики

КЗ «Житомирсь-кий обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

12-15.01

30 годин

13.              

Бірюкова Алла Вячеславівна

Вч. географії та природознавства

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

12-15.01

30 годин

14.              

Цапана Інна Олександрівна

Вч. інформатики

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

16-19.03

30 годин

15.              

Гунько Інна Леонідівна

Вч. початкових класів

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

26-29.01

30 годин

16.              

Комісаренко Світлана Леонідівна

Вч. початкових класів

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

08-11.06

30 годин

17.              

Миць Катерина Петрівна

Вихователь ГПД

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

02-05.02

30 годин

18.              

Долінчук Ірина Олегівна

Вихователь ГПД

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

23-26.03

30 годин

19.              

Катеринчук Олена Анатоліївна

Вихователь ГПД

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР

На умовах
регіонального
замовлення

15-18.06

30 годин

20.              

Дзядевич Наталія Володимирівна

Заступник директора з НВР

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

18-22.01

30 годин

21.              

Дзядевич Наталія Володимирівна

Вчитель математики

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

22.              

Виноградова Зоя Ярославівна

Вч. української мови

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

23.              

Гончарук Наталія Олександрівна

Вч. англійської мови

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

24.              

Баранівська Наталія Вікторівна

Вч. англійської мови

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

25.              

Горбаченко Світлана Миколаївна

Вч. англійської мови

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

26.              

Співак Тетяна Йосипівна

Вч. англійської мови

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

27.              

Кальчук Олександра Станіславівна

Вч. англійської мови

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

28.              

Трясиборода Людмила Андріївна

Вч. німецької мови

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
 державного
 та/або
місцевого
бюджету

18-22.01

30 годин

29.              

Конончук Лариса Володимирівна

Вч. німецької мови

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
 місцевого
бюджету

18-22.01

30 годин

30.              

Дем‘янець Віта Іванівна

Вч. біології

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

31.              

Діденко Альона Олександрівна

Практичний психолог

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

11-15.01

30 годин

32.              

Ковальчук Ніна Анатоліївна

Вч. мистецтва

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

18-22.01

30 годин

33.              

Нєлєпіна Зоя Дмитрівна

Вч. фізичної культури

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

18-22.01

30 годин

34.              

Мухортов Іван Петрович

Вч. математики, фізики

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

18-22.01

30 годин

35.              

Біляк Олена Анатоліївна

Вч. початкових класів

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

18-22.01

30 годин

36.              

Хохуля Галина Миколаївна

Педагог-організатор

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

18-22.01

30 годин

37.              

Снігир Валентина Миколаївна

Вч.   початкових класів

ЖДУ ім. І.Франка

За кошти
державного
 та/або
місцевого
бюджету

30.01-04.02

30 годин

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!