Посвята в гімназисти

Ось і настала осінь, а це означає, що час повертатися до школи. Початок нового навчального року – це свято не лише учнів, а й вчителів та батьків, яке неймовірним дивом об’єднує усі покоління. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

3 вересня 2018 року в Житомирській гуманітарній гімназії №1 відбулося свято Посвяти у гімназисти та початку нового 2018/2019 навчального року.

60 учнів вперше сядуть за парти нашої гімназії, а їхніми наставниками стануть класні керівники, а саме Співак Тетяна Йосипівна та Муравська Анна Олександрівна.

Гімназійна родина радісно прийняла нових учнів,і як символ дружби, колективи 5-х класів вплели свої стрічки у «Вінок Єднання». Та, щоб стати гідними звання гімназиста, п’ятикласники склали клятву та отримали почесні значки від учнів 11-А класу.

Привітали п’ятикласників і старші колеги, а саме учні 11-А класу, які вручили юним гімназистам «Ключ знань», а також солодкі подарунки. На урочистому зібранні звучали привітання і від батьків, які передали учням смачний «Ріг достатку».

На перший урок хвилюючим акордом покликав  гімназистів шкільний дзвінок у виконанні учня 11-А класу Стрельцова Іллі та учениці 5-Б класу Виноградової Владислави.

Так і пишеться, сторінка за сторінкою, історія нашої гімназії. Червневими світанками йдуть у доросле життя найстарші, а восени до гімназійних лав вливаються наймолодші. Проте, наше гімназійне братство міцне і надійне, адже ми – єдина сім’я, а стіни гімназії – наш спільний дім. Дім, у якому кожен може почуватися щасливим.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!