Тренінг на тему « Навички ХХІ століття»

Сучасний світ дуже стрімко змінюється та висуває нові вимоги як до учнів так і до вчителів. Чи готові ми до таких змін? Вчителі є носіями інформації, яку вони вкладають в своїх учнів чи вони є посередниками, які допомагають учням самим знайти необхідну інформацію? Які навички потрібно опанувати, щоб досягнути успіху та бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці? Ці питання постійно є в полі зору педагогічного колективу Житомирської гуманітарної гімназії №1.

Так, 11 січня 2018 року заступники директора з навчально-виховної роботи Забелло Л.О. та Башинська Н.В. підготували та провели тренінг для педагогічного колективу гімназії на тему « Навички ХХІ століття», в ході якого учасники визначили найнеобхідніші навички 21 століття та обґрунтували свій вибір, а також ознайомилися з основними аспектами кожної з цих навичок.

Вчителі працювали в пара, динамічних групах. Результатом роботи стало виготовлення постерів з інтерпретацією вчителями їхнього бачення предмету обговорення. Дружня атмосфера, яка панувала в залі, стала запорукою плідної згуртованої роботи. Учасники взяли участь в різноманітних вправах, спрямованих на розвиток критичного мислення, які вони зможуть використовувати в своїй подальшій роботі при викладанні різних предметів.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!