Зірочоки, які засяяли на вершині успіху цього 2017-2018 року!

Ось і добігає кінця 2017-2018 навчальний рік. Як завжди, непростий, цікавий, сповнений надій, емоцій, випробувань… Робота усього  гімназійного колективу спрямована була на створення особливої атмосфери творчої свободи, інтелектуального розвитку, максимальної турботи і дозованої вимогливості, помноженої на всеосяжну доброзичливість, спрямовану на те, щоб кожен гімназист мав можливість розкрити свої таланти, продемонструвати особистісні здібності, а найголовніше – навчилися вчитися.

Ми пишаємося здобутками кожного з вас, особливо якщо вам вдалося зібрати усю волю в кулак, сконцентрувати зусилля, увагу, розум, показати характер – і в запеклій боротьбі вийти переможцями у складних змаганнях: чи то інтелектуальних, чи то спортивних, чи то творчих. Успіх кожного з вас для нас цінний, тому що ви є переможцями усіх обставин і перешкод, ви навчилися найголовнішому – докладати зусиль і перемагати.

Вітаємо наших зірочок, які засяяли на вершині успіху цього року!

 

Назва заходу (конкурси, турніри, фестивалі, інтернет-олімпіади тощо) Етап (міський, обласний, всеукраїнський тощо) Прізвище та ім’я учня Клас Результат участі ПІБ вчителя, який підготував
1 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з хімії міський Власюк Анастасія 8-А ІІІ місце Іщук І.М., учитель хімії та біології
2 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з біології міський Власюк Анастасія 8-А ІІІ місце  Іщук І.М., учитель хімії та біології
3 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з економіки міський Здаєвський Євгеній 11-А ІІ місце Дзядевич Н.В., учитель математики та економіки
4 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з економіки обласний Здаєвський Євгеній 11-А ІІ місце Дзядевич Н.В., учитель математики та економіки
5 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови міський Здаєвський Євгеній 11-А ІІІ місце Курінна Т.В., учитель англійської мови
6 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови міський Баранівська Руслана 8-А ІІІ місце Горбаченко С.М., учитель англійської мови
7 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови міський Рябова Єлизавета 9-А ІІІ місце Гончарук Н.О., учитель англійської мови
8 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з історії міський Баранівська Руслана 8-А ІІІ місце Дехтієвський О.В., учитель історії та правознавства
9 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови міський Паламаренко Анна 10-А ІІІ місце Трясиборода Л.А.,учитель німецької мови
10 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури міський Рябова Єлизавета 9-А ІІІ місце Карпельова І. В., учитель української мови та літератури
11 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з біології міський Владзяновська Ольга 9-А ІІІ місце Бірюкова А.В., учитель географії та біології
12 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з польської мови міський Башинська Ольга 8-А ІІІ місце Зубарева В.В., учитель польської мови
13 VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка міський Постовік Марія 5-Б ІІ місце Карпельова І. В., учитель української мови та літератури
14 VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка міський Зубро Каріна 6-А ІІ місце Башинська Н. В., учитель української мови та літератури
15 VІІІ Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика міський Баранівська Руслана 8-А ІІ місце Башинська Н. В., учитель української мови та літератури
16 VІІІ Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика міський Потенко Анастасія 10-А ІІІ місце Карпельова І.В.,учитель української мови та літератури
17 VІІІ Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика міський Рябова Єлизавета 9-А ІІІ місце Карпельова І.В.,учитель української мови та літератури
18 Конкурс декламаторів української поезії, прози, присвячений Дню української писемності та мови міський Баранівська Руслана 8-А ІІ місце Башинська Н. В., учитель української мови та літератури
19 Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН обласний Рибак Аліна 10-А ІІІ місце Іщук І.М., учитель хімії та біології
20 Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН обласний Олєйнікова Вероніка 11-А учасник Горбаченко С.М., Гончарук Н.О., учителі англійської мови
21 Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН обласний Садомовська Анастасія 11-А учасник Скороход О.С., учитель математики і фізики
22 Міський заочний конкурс учнівської молоді «Мирний космос» міський Олєйнікова Вероніка 11-А ІІІ місце Скороход О.С., учитель математики і фізики
23 Конкурс «Письмовий переклад», приурочений Дню перекладача (ЖДУ ім. І. Франка, навчально-науковий інститут іноземної філології) міський Потенко Анастасія 10-А ІІІ місце Гончарук Н.О.,учитель англійської мови
24 ІІ регіональний англомовний фонетичний конкурс «Sound triumph» міський Рябова Єлизавета, Кравець Юлія, Ліпецький Павло, Башинський Андрій, Мартинюк Катерина, Борецька Ангеліна, Барвенко Анастасія, Здаєвський Євгеній, Олєйнікова Вероніка, Напольна Єлизавета 9-А, 10-А, 11-А І місце (номінація «Віртуози дубляжу») Горбаченко С.М., Забелло Л.О., Гончарук Н.О., учителі англійської мови
25 Міський конкурс «Творчий переклад німецькомовної поезії» міський Барвенко Анастасія, Владзяновська Ольга, Олєйнікова Вероніка 10-А, 9-А, 11-А І місце І місце

І місце

Трясиборода Л.А., Конончук Л.В., учителі німецької мови
26 ХVІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням міський Барвенко Анастасія 10-А ІІ місце Карпельова І.В.,учитель української мови та літератури
27 Міський турнір юних істориків міський Башинський Андрій, Владзяновська Ольга, Нагіленко Іван, Здаєвський Євгеній, Петрожалко Владислав 9-А, 9-Б, 11-А І місце Дехтієвський О.В., учитель історії та правознавства
28 Чемпіонат Житомирської області із сучасного п’ятиборства обласний Барильчук Владислав 5-А ІІ, ІІІ місце Тищенко В.А., тренер СК «Авангард»
29 Обласний огляд-конкурс ансамблевої гри на смичкових інструментах обласний Вітковська Анна-Карина 5-А Гран-прі,

І місце

Кириленко Н.В., викладач МШ №2
30 Всеукраїнські рейтингові кваліфікаційні змагання з танцювального спорту (Відкритий кубок області) обласний Мельниченко Антон 5-А І місце Савицька О. В., тренер, керівник ТК «Danse life»
31 Міжнародний конкурс «Marine Fantasy Kiten», Болгарія Міжнародний Саченко Анастасія 5-Б І місце Лопирева Т.М., керівник народного ансамблю танцю «Посмішка»
32 Обласний конкурс «Феєрія танцю» обласний Саченко Анастасія 5-Б І місце Лопирева Т.М., керівник народного ансамблю танцю «Посмішка»
33 Всеукраїнський конкурс «Україна – наш дім» (м.Луцьк) Всеукраїнський Саченко Анастасія 5-Б І місце Лопирева Т.М., керівник народного ансамблю танцю «Посмішка»
34 Міський конкурс «Тиждень майстерності» міський Саченко Анастасія 5-Б ІІІ місце Лопирева Т.М., керівник народного ансамблю танцю «Посмішка»
35 ІV Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф» Всеукраїнський Радченко Яна 5-Б ІІ місце (номінація «Народна хореографія» Давидова С.А., керівник зразкового ансамблю народного танцю «Колорит»
36 Міський конкурс «Краще всіх 2018» міський Любишкін Юрій 5-Б І місце   (номінація «Хореографія – дебют» Неманєжина К.В., керівник хореографічного клубу «Екстрим»
37 Відкритий кубок першості з айкідо міський Петренко Артем 5-Б ІІІ місце Деревицька В.Ю., тренер клубу айкідо «Кайкен»
38 Клубні змагання з айкідо (розділ техніка, 2017, 2018) міський Петренко Артем 5-Б І місце, ІІ місце Деревицька В.Ю., тренер клубу айкідо «Кайкен»
39 Клубні змагання з айкідо (розділ естафета, 2017) міський Петренко Артем 5-Б ІІ місце Деревицька В.Ю., тренер клубу айкідо «Кайкен»
40 Міжнародний юнацький футбольний турнір (м.Чорноморськ) Міжнародний турнір Романюк Дмитро 5-Б Персональна грамота як кращому напівзахиснику Воловень Ю.М., тренер ФК «Полісся»
41 Міжнародна природознавча гра «Геліантус» Всеукраїнський Ваховський Нікіта 5-Б І місце Бірюкова А.В., учитель географії
42 Обласний телевізійний конкурс-фестиваль «Зірочко, засвітись!» обласний Городецький Дмитро 7-А І місце номінація «Інструментальне вико нання» Фотіна Ю. А., викладач МШ№3
43 Всеукраїнський конкурс «Подільський водограй» м.Вінниця Всеукраїнський конкурс Городецький Дмитро 7-А ІІІ місце номінація «Фортепіано» Фотіна Ю. А., викладач МШ№3
44 Всеукраїнський конкурс класичної музики «Обрії класики», Киів – 2018 Всеукраїнський конкурс Городецький Дмитро 7-А ІІ місце номінація «Фортепіано» Фотіна Ю. А., викладач МШ№3
45 Обласний огляд-конкурс ансамблевої гри на фортепіано обласний Городецький Дмитро 7-А ІІІ місце Фотіна Ю. А., викладач МШ№3
46 Міжнародний турнір з футболу (Білорусь- 2018) Міжнародний турнір Шутько Володимир 6 – А ІІ місце
47 Кубок Сузір’я – 2017, номінація «Естрадна пісня» Міський Кучевська Юлія 6 – А І місце
48 Відкриті заходи зі спортивного туризму «Спорт для всіх» Міський Губарев Дмитро 6 – А 1 місце
49 Чемпіонат Житомирської обл. зі спортивного орієнтування обласний Губарев Дмитро 6 – А ІІ місце
50 МКСЦ зі спортивного туризму у закритих приміщеннях Міський Губарев Дмитро 6 – А 1 місце
51 Змагання з Айкідо м.Житомир Міський Павлов Ілля 6 – А 1 місце
52 Змагання з Айкідо м Житомир Міський Устінов Олександр 6 – А 2 місце
53 Відкритий міський турнір з дзюдо Міський Харчук Богдан 6-А 1 місце
54 Міський конкурс комп’ютерної графіки – 2018 . Міський Наумчук Віктор 6 – А ІІІ місце Петренко С.Д., учитель інформатики
55 Відкритий міський турнір з дзюдо Міський Дем’янчук Максим 6 – А ІІ місце
56 Обласний турнір з баскетболу пам’яті тренера І.Пушкарьова обласний Войналович Юлія 8-А ІІ місце Дернова І.В., тренер СК «Авангард»
57 Міський турнір з баскетболу Міський Войналович Юлія 8-А ІІІ місце Дернова І.В., тренер СК «Авангард»
58 Всеукраїнські змагання з кунгфу федерації кунгфу України, м. Киів Всеукраїнський Курінна Софія 8-А І місце Літвінчук В.В., заслужений тренер України, підлітковий спортивний клуб «Вікторія», секція кунгфу
59 Обласна олімпіада з судномоделювання обласний Дученко Арсеній 8-А ІІІ місце Васьківський В.А., викладач
60 Обласний турнір зі змішаного єдиноборства обласний Губатюк Максим 8-А І місце, ІІІ місце
61 Відкритий чемпіонат Житомирської області з таеквон-до ІТФ серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих обласний Хробуст Антон 8-Б І місце Дротенко О.Л., президент ЖОФ Таеквондо ІТФ
62 ХХV Спартакіада «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю, присвячена 27-й річниці Незалежності України Всеукраїнський Щетина Владислав 8-Б ІІ місце (дистанція 100 м)

ІІ місце (дистанція 50м)

Доманчук Г.Ф., тренер з плавання СК «Авангард»
63 Чемпіонат Житомирської області з боксу серед юнаків обласний Магалецький Нікіта 9-А І місце Дворкін С.В., тренер з боксу ДЮСШ
64 Відкритий міжнародний чемпіонат з боксу (м.Острог) Всеукраїнський Магалецький Нікіта 9-А ІІ місце Дворкін С.В., тренер з боксу ДЮСШ
65 Міський конкурс творчих робіт «Світ очима дітей» міський Виговська Ольга 9-А І місце Мельниченко В.А., учитель трудового навчання
66 Міський конкурс учнівської молоді «Зимова казка» міський Виговська Ольга 9-А ІІ місце Мельниченко В.А., учитель трудового навчання
67 Міський фестиваль юних пожежних міський Співак Олена

Хвойницький Володимир, Тимошик Яна, Кравець Юлія, Збаражський Данило

9-Б, 9-А, 8-А, 8-Б ІІІ місце Дзядевич Н.В., заст. директора НВР
68 Міська виставка-конкурс учнівської молоді «Паперовий світ» міський Співак Олена 9-Б І місце Мельниченко В.А., учитель трудового навчання
69 Обласна виставка-конкурс учнівської молоді «Паперовий світ» обласний Співак Олена 9-Б І місце Мельниченко В.А., учитель трудового навчання
70 Конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна» міський Мельниченко Катерина 8-А ІІ місце Мельниченко В.А., учитель трудового навчання
71 Обласний огляд-конкурс ансамблевої гри серед учнів шкіл естетичного виховання обласний Шепетюк Поліна 9-Б ІІІ місце Корольова Т.В., викладач МШ №2
72 Обласний фестиваль-конкурс «Великодні Дзвони» обласний Дарганова Анастасія 10-А ІІ місце Незвецька А.В., керівник зразкового аматорського хореографічного колективу «Зоряночка»
73 Обласний фестиваль «У ритмі танцю» обласний Дарганова Анастасія 10-А ІІ місце Незвецька А.В., керівник зразкового аматорського хореографічного колективу «Зоряночка»
74 Відкритий міський фестиваль-конкурс «Мистецькі ворота 2018» міський Дарганова Анастасія 10-А І місце Незвецька А.В., керівник зразкового аматорського хореографічного колективу «Зоряночка»
75 Всеукраїнський конкурс «Лавина талантів» м.Вінниця Всеукраїнський Дарганова Анастасія 10-А І місце Незвецька А.В., керівник зразкового аматорського хореографічного колективу «Зоряночка»
76 Міський конкурс «Street Art» міський Борецька Ангеліна 10-А ІІІ місце Тарнапольська О.Ю., керівник студії сучасних танців T-Squad
77 Всеукраїнський конкурс «Полісся-Danse» міський Борецька Ангеліна 10-А ІІ місце Тарнапольська О.Ю., керівник студії сучасних танців T-Squad
78 Конкурс комп’ютерної графіки міський Садомовська Анастасія 11-А ІІ місце Петренко С.Д., учитель інформатики
79 Відкритий особистий чемпіонат Житомирської області обласний Сичевська Валерія 5-Б І місце Бєліков І.М., тренер СК №2

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!